Zespół naszych kadetek jechał 17.11.2016r do Działdowa na kolejny mecz ligowy w rozgrywkach pomorskiej ligi kadetek w ramach Mistrzostw Pomorza (U16). Nie znaliśmy siły przeciwnika gdyż było to pierwsze starcie z tym rywalem. Do tego jeszcze na swoim parkiecie gospodynie nie grały z nikim, więc tym bardziej obawialiśmy się tego starcia. Pojechaliśmy więc w najsilniejszym możliwie składzie. Na szczęście dziewczęta z Bryzy podeszły do spotkania należycie skoncentrowane i zrealizowały wszystkie założenia w 1 połowie. 1 kwarta skończyła się wynikiem 13:30 dla naszych i już praktycznie ustawiła mecz. Dalej już kontrolowaliśmy wynik meczu, który zakończył się rezultatem 54:91 dla Bryzy Pruszcz Gdański. Punkty dla naszych zdobywały

Szymkiewicz 21, Jabłońska 18, Siemko 12, Zmierczak 11, Jażdżewska 11, Batorska 6, Kuczmańska 4, Przybyszewska 4, Pachulczak 2, Guzowska 2.